Зареєструватися

Новини Компанії.

Зміни торгових умов
субота, 28 липня 2018

Повідомляємо, що на підставі вимог Комісії з цінних паперів і бірж Республіки Кіпр (CySEC) необхідно внести зміни у торгові умови, які надають Кіпрські інвестиційні компанії (CIF) із метою проведення клієнтами самостійних торгових операцій на фінансовому ринку.

Згідно з поточними нормами та вимогами нашої Компанії необхідно внести зміни у торгові умови Реальних рахунків. Відповідно до вищенаведеної вимоги регулятора, для цих типів рахунків розмір кредитного плеча тепер залежатиме від фінансового інструмента. Для основних фінансових інструментів (EUR/USD, GBP/USD, USD/CHF, USD/JPY, USD/CAD, AUD/USD, NZD/USD) за умовчанням буде встановлено кредитне плече не більше ніж 1:30 із урахуванням поточних торгових умов. Для додаткових фінансових інструментів розмір кредитного плеча становитиме 1:20.

На підставі вищезазначених оновлень ми прийняли рішення також внести зміни і у торгові умови для рахунку «iPA-Інвестор», що дозволить привести до єдиного стандарту торгові умови у частині використання кредитного плеча. Якщо раніше кредитне плече становило 1:50 для рахунків від 20 до 10 000 USD, то від моменту публікації цієї новини кредитне плече для рахунків «iPA-Інвестор» із обсягом коштів на балансі до 10 000 USD визначатиметься типом фінансового інструмента і становитиме:

 • 1:30 для основних фінансових інструментів;
 • 1:20 для додаткових фінансових інструментів.

Звертаємо увагу, що у зв’язку із внесенням змін у торгові умови для рахунків «iPA-Інвестор» дохідність, що публікується у Long List iPA-Розпорядників, розраховуватиметься із урахуванням кредитного плеча.

Стабільна робота Компанії — нові можливості Клієнтів
п'ятниця, 22 червня 2018

Спеціалістами компанії UBK Markets було проведено планові роботи з покращення функціональності існуючих сервісів з метою підвищення зручності використання продуктів та послуг нашими Клієнтами.

Тепер iPA-Інвестори можуть простіше та зручніше відстежувати стан своїх рахунків у Портфелі. Додану раніше можливість вибору відображення графіків за кожним рахунком «iPA-Інвестор» у Портфелі (графік прибутку у валюті депозиту або графік динаміки прибутковості торгівлі в пунктах) покращено завдяки впровадженню механізму збереження налаштувань під час переключення відображення. Таким чином, при переході на інші сторінки й розділи сайту, а також при виході з Особистого Кабінету, вибране Вами відображення графіка буде збережено та встановлено за замовчуванням. Для того щоб змінити спосіб відображення, Вам, як і раніше, потрібно натиснути на спеціальну кнопку в блоці з параметрами рахунку «iPA-Інвестор».

Інформаційно-довідковий ресурс UBK Markets info тепер представлено також в англійській мовній локалізації, що дозволяє Клієнтам Компанії з різних країн світу знайомитися з корисною інформацією про використання всіх наших продуктів та послуг. Поетапно ми будемо розширювати існуючу базу довідкових матеріалів і доповнювати її новими статтями, які значною мірою допоможуть Вам у роботі з сервісами UBK Markets.

Також ми оптимізували алгоритми інтелектуальної обробки торгових сигналів для рахунків Processed iPA-Розпорядників. Це дозволило підвищити точність прогнозування діяльності Розпорядників за умови виконання ними правил торгівлі за iPA-Технологією. Таким чином, ефективність покращених алгоритмів обробки, у порівнянні з попередніми, дозволяє підвищити стабільність отримання прибутку на рахунках Processed до 15%.

Додатково повідомляємо Вам, що запуск сервісу «Менеджер Портфелів» і надання можливості копіювання торгових сигналів Портфеля було перенесено у зв’язку з тим, що наразі Компанія веде активну діяльність у найбільш прогресивному напрямку — у сфері криптоіндустрії. Ми створюємо унікальні рішення на базі технології Блокчейн з метою надання нашим Клієнтам і Партнерам найбільш вигідних і перспективних способів отримання доходу.

Ми впевнені, що нові можливості допоможуть Вам ефективно використовувати сервіси та продукти Компанії для досягнення Вами стабільних фінансових результатів.

Роботу сервісів Компанії відновлено
п'ятниця, 5 січня 2018

Шановні Клієнти, повідомляємо Вам, що сьогодні, 05.01.2018 р., з 12:00 до 19:15 (UTC) тимчасово була відсутня можливість здійснювати торгові операції та користуватися сервісами Компанії через технічні неполадки, пов’язані з транслюванням некоректних котирувань одним із контрагентів Компанії. Нашими спеціалістами було вжито всіх заходів для усунення неполадок, що виникли, у найкоротший термін. На даний момент роботу всіх сервісів Компанії відновлено у повному обсязі. Ми вибачаємося за тимчасові незручності.

Торговий розклад на період з 25.12.2017 до 02.01.2018
понеділок, 25 грудня 2017

У зв’язку з новорічними та різдвяними святами на період з 25 грудня до 2 січня фінансовий ринок буде працювати відповідно до такого торгового розкладу:

25 грудня — ринок закритий;

26 грудня — відкриття ринку о 09:00 за UTC;

29 грудня — закриття ринку о 18:00 за UTC;

1 січня — ринок закритий;

2 січня — відкриття ринку о 09:00 за UTC.

Також просимо Вас взяти до уваги наступне: через малу ліквідність і підвищену волатильність ринку в цей період часу, можливі зміни торгових умов, збільшення спредів і часу оброблення ордерів, а також маржинальних вимог.

Планове оновлення системи для успішної роботи наших Клієнтів
субота, 25 листопада 2017

Компанія UBK Markets продовжує працювати над покращенням існуючих продуктів та послуг, що зумовлено нашим прагненням забезпечувати Клієнтів сервісами найвищої якості. І сьогодні ми повідомляємо про нововведення, що допоможуть iPA-Інвесторам більш ефективно вести свою діяльність й отримувати стабільний дохід.

У розділі «Розпорядники» на сторінці «Мої Розпорядники» для блоку з параметрами рахунку «iPA-Інвестор», разом із наявним графіком прибутку (у валюті депозиту), додано можливість відображення графіка динаміки прибутковості торгівлі iPA-Розпорядника (в пунктах) навіть за умови зупиненого копіювання сигналів (Sell і Buy).

Тепер Ви можете вибрати найзручніше для себе відображення графіка для рахунку «iPA-Інвестор»:

 • графік прибутку у валюті депозиту (що відображувався раніше);
 • графік динаміки прибутковості торгівлі iPA-Розпорядника (додане відображення).

Таким чином, доповнений інструмент iPA-Інвестора дозволить стежити за результатами діяльності Розпорядника незалежно від того, зупинено чи відновлено копіювання його торгових сигналів.

Також за допомогою оновленого інструмента стало ще простіше та зручніше приймати рішення щодо відновлення копіювання торгових сигналів й оцінювати тенденцію змінення балансової лінії за кожним рахунком «iPA-Інвестор». Це означає, що орієнтуючись на даний показник, Ви можете своєчасно корегувати власну стратегію розпоряджання рахунком «iPA-Інвестор» із метою отримання більшого прибутку.

Крім того, до поточного оновлення увійшло наступне:

 1. У торговельному звіті iPA-Інвестора додано нові коди повідомлень, що фіксують факт повного зупинення чи відновлення копіювання торгових сигналів. Ці повідомлення у сформованому звіті матимуть такий вигляд:
  • Код повідомлення: 1012. Копіювання торгових сигналів Sell/Buy зупинено.
  • Код повідомлення: 1011. Копіювання торгових сигналів Sell/Buy відновлено.
 2. Внесено зміни до торгових умов рахунку «iPA-Інвестор». Із метою зниження можливих ризиків та розподілення обсягів у контрагентів у формулі розрахунку кредитного плеча для рахунку «iPA-Інвестор» збільшено суму маржі з 200 000 до 500 000 одиниць базової валюти.
 3. Під час відновлення копіювання торгових сигналів Розпорядника на Вашому рахунку «iPA-Інвестор» тепер буде здійснюватись перевірка наявності суми коштів, потрібної для копіювання наступної торгової позиції.
 4. Якщо під час відкриття нового рахунку «iPA-Інвестор» Ви вибрали функцію «Копіювати пізніше», то на створеному рахунку всі торгові сигнали будуть зупинені, доки Ви самостійно не відновите їхнє копіювання.
 5. У випадку якщо на рахунку iPA-Інвестора недостатньо грошових коштів, копіювання торгових сигналів за даним рахунком буде автоматично зупинено.

Ми впевнені, що оновлені інструменти допоможуть iPA-Інвесторам у прийнятті зважених рішень і забезпечать можливість максимально ефективно реалізовувати свої фінансові інтереси.

Отримати докладну інформацію про використання графіка прибутку як додаткового інструмента для примноження капіталу Ви можете з матеріалів статті: