Зареєструватися

Новини Компанії.

Роботу сервісів Компанії відновлено
п'ятниця, 5 січня 2018

Шановні Клієнти, повідомляємо Вам, що сьогодні, 05.01.2018 р., з 12:00 до 19:15 (UTC) тимчасово була відсутня можливість здійснювати торгові операції та користуватися сервісами Компанії через технічні неполадки, пов’язані з транслюванням некоректних котирувань одним із контрагентів Компанії. Нашими спеціалістами було вжито всіх заходів для усунення неполадок, що виникли, у найкоротший термін. На даний момент роботу всіх сервісів Компанії відновлено у повному обсязі. Ми вибачаємося за тимчасові незручності.

Торговий розклад на період з 25.12.2017 до 02.01.2018
понеділок, 25 грудня 2017

У зв’язку з новорічними та різдвяними святами на період з 25 грудня до 2 січня фінансовий ринок буде працювати відповідно до такого торгового розкладу:

25 грудня — ринок закритий;

26 грудня — відкриття ринку о 09:00 за UTC;

29 грудня — закриття ринку о 18:00 за UTC;

1 січня — ринок закритий;

2 січня — відкриття ринку о 09:00 за UTC.

Також просимо Вас взяти до уваги наступне: через малу ліквідність і підвищену волатильність ринку в цей період часу, можливі зміни торгових умов, збільшення спредів і часу оброблення ордерів, а також маржинальних вимог.

Планове оновлення системи для успішної роботи наших Клієнтів
субота, 25 листопада 2017

Компанія UBK Markets продовжує працювати над покращенням існуючих продуктів та послуг, що зумовлено нашим прагненням забезпечувати Клієнтів сервісами найвищої якості. І сьогодні ми повідомляємо про нововведення, що допоможуть iPA-Інвесторам більш ефективно вести свою діяльність й отримувати стабільний дохід.

У розділі «Розпорядники» на сторінці «Мої Розпорядники» для блоку з параметрами рахунку «iPA-Інвестор», разом із наявним графіком прибутку (у валюті депозиту), додано можливість відображення графіка динаміки прибутковості торгівлі iPA-Розпорядника (в пунктах) навіть за умови зупиненого копіювання сигналів (Sell і Buy).

Тепер Ви можете вибрати найзручніше для себе відображення графіка для рахунку «iPA-Інвестор»:

 • графік прибутку у валюті депозиту (що відображувався раніше);
 • графік динаміки прибутковості торгівлі iPA-Розпорядника (додане відображення).

Таким чином, доповнений інструмент iPA-Інвестора дозволить стежити за результатами діяльності Розпорядника незалежно від того, зупинено чи відновлено копіювання його торгових сигналів.

Також за допомогою оновленого інструмента стало ще простіше та зручніше приймати рішення щодо відновлення копіювання торгових сигналів й оцінювати тенденцію змінення балансової лінії за кожним рахунком «iPA-Інвестор». Це означає, що орієнтуючись на даний показник, Ви можете своєчасно корегувати власну стратегію розпоряджання рахунком «iPA-Інвестор» із метою отримання більшого прибутку.

Крім того, до поточного оновлення увійшло наступне:

 1. У торговельному звіті iPA-Інвестора додано нові коди повідомлень, що фіксують факт повного зупинення чи відновлення копіювання торгових сигналів. Ці повідомлення у сформованому звіті матимуть такий вигляд:
  • Код повідомлення: 1012. Копіювання торгових сигналів Sell/Buy зупинено.
  • Код повідомлення: 1011. Копіювання торгових сигналів Sell/Buy відновлено.
 2. Внесено зміни до торгових умов рахунку «iPA-Інвестор». Із метою зниження можливих ризиків та розподілення обсягів у контрагентів у формулі розрахунку кредитного плеча для рахунку «iPA-Інвестор» збільшено суму маржі з 200 000 до 500 000 одиниць базової валюти.
 3. Під час відновлення копіювання торгових сигналів Розпорядника на Вашому рахунку «iPA-Інвестор» тепер буде здійснюватись перевірка наявності суми коштів, потрібної для копіювання наступної торгової позиції.
 4. Якщо під час відкриття нового рахунку «iPA-Інвестор» Ви вибрали функцію «Копіювати пізніше», то на створеному рахунку всі торгові сигнали будуть зупинені, доки Ви самостійно не відновите їхнє копіювання.
 5. У випадку якщо на рахунку iPA-Інвестора недостатньо грошових коштів, копіювання торгових сигналів за даним рахунком буде автоматично зупинено.

Ми впевнені, що оновлені інструменти допоможуть iPA-Інвесторам у прийнятті зважених рішень і забезпечать можливість максимально ефективно реалізовувати свої фінансові інтереси.

Отримати докладну інформацію про використання графіка прибутку як додаткового інструмента для примноження капіталу Ви можете з матеріалів статті:

Зміна умов отримання статусу iPA-Розпорядника та активації торгових інструментів
понеділок, 9 жовтня 2017

Пріоритетною складовою діяльності UBK Markets завжди було та залишається надання надійних та вигідних умов співпраці. Саме тому нашими фахівцями регулярно проводиться моніторинг якості, спрямований на підвищення ефективності роботи Клієнтів і Партнерів із продуктами та сервісами Компанії.

Під час одного з таких досліджень були отримані результати, на підставі яких ми вдосконалили поточні умови отримання статусу iPA-Розпорядника, а також механізм активації торгових інструментів. У зв’язку з цим ми призупиняємо платну активацію торгових інструментів рахунку «iPA-Розпорядник» і вводимо Practice Test для отримання Клієнтами статусу iPA-Розпорядника (нагадуємо, що раніше проведення торгових операцій на рахунку «iPA-Розпорядник» із використанням додаткових валютних пар було доступним після сплати внеску в розмірі 350 USD).

Practice Test — це комплекс спеціальних умов та правил, які необхідно виконати Клієнту для можливості ведення діяльності iPA-Розпорядника та активації кожного торгового інструмента. Виконання умов Practice Test дозволить нашим Клієнтам ствердитися у своїх здібностях торгувати на фінансовому ринку та вдосконалити існуючі навички для досягнення успіху, а Компанії в свою чергу — переконатися у можливостях взаємовигідної співпраці.

Для активації кожного торгового інструмента, а спочатку — отримання статусу iPA-Розпорядника, достатньо виконати наступні умови:

 • здійснити не менше ніж 75 операцій на Реальному рахунку «Classic» за вибраним Вами торговим інструментом, із яких 55 і більше мають бути прибутковими (оптимальне значення прибутку — від 100 до 150 пунктів за кожну операцію);
 • сумарний обсяг здійснених операцій на Реальному рахунку за вибраним торговим інструментом має становити не менше 5 лотів;
 • загальна сума зміни ціни у здійснених операціях на Реальному рахунку має становити не менше 8 000 пунктів за кожним торговим інструментом у будь-якому напрямку, незалежно від їхньої прибутковості чи збитковості.

Дані умови набувають чинності з 14.10.2017 р. Звертаємо Вашу увагу, що Клієнтам, які на момент запуску Practice Test вже відкрили рахунок «iPA-Розпорядник» та активували необхідні торгові інструменти, не має потреби проходити Practice Test і вони можуть проводити свою діяльність на підставі раніше отриманого статусу.

Ми впевнені, що ці зміни допоможуть iPA-Розпорядникам значно підвищити прибутковість торгових стратегій, що посприяє приверненню більшої уваги iPA-Інвесторів і позитивно вплине на розмір підсумкових винагород. Також саме якісні торгові сигнали будуть використовуватися системою у роботі Портфелів — нового продукту Компанії, доступ до якого буде надано зовсім скоро. Це дозволить iPA-Розпорядникам отримувати додатковий дохід за результатами копіювання їхніх торгових сигналів у Портфелі.

Як і раніше, всі ініційовані Компанією оновлення обумовлені прагненням удосконалювати існуючі продукти та сервіси для успішної роботи наших Клієнтів.

Отримати додаткову інформацію про використання вищезазначених нововведень Ви можете з матеріалів статей:

Планове оновлення системи — підготовчий етап запуску унікальних продуктів Компанії
субота, 2 вересня 2017

Компанія UBK Markets анонсує запуск нових інвестиційних продуктів — Дилерського й Алгоритмічних Портфелів. Зовсім скоро наші Клієнти зможуть вигідно використовувати всі переваги портфельного інвестування для реалізації своїх фінансових інтересів. Враховуючи глобальний характер даних нововведень, а також затрачені технічні ресурси на впровадження нових функціональних компонентів, було проведено планове оновлення, спрямоване на систематизацію подальших процесів. У зв’язку з цим повідомляємо про наступні зміни у структурі офіційного сайта Компанії:

 1. Розділ «Трейдинг» тепер повністю присвячено саме трейдингу: надається можливість відкривати Реальні торгові рахунки та рахунки «iPA-Розпорядник», а також інформація щодо їхнього поточного стану. Інструменти для вибору iPA-Розпорядника та розпоряджання Портфелем Менеджера перенесені до нового розділу «Розпорядники», а Long List Портфелів Менеджерів — до нового розділу «Портфелі».
 2. Створено розділ «Портфелі», в якому тепер зібрані Портфелі Менеджерів. Найближчим часом у даному розділі буде доступна можливість інвестування в Алгоритмічні Портфелі (формуються з рахунків Processed iPA-Розпорядників) і Дилерський Портфель (формується з рахунків Original iPA-Розпорядників). За результатами роботи Портфелів ті Розпорядники, чиї торгові сигнали відібрано та скопійовано у Портфель, зможуть отримувати гідні винагороди, а iPA-Інвестори — стабільний дохід.
 3. Створено розділ «Розпорядники», в якому на сторінці «Мої рахунки» відображено інформацію про рахунки iPA-Інвестора (раніше — «Трейдинг. Торгові рахунки»), на сторінці «Мої Розпорядники» надано інформацію про вибраних iPA-Розпорядників і можливість опублікувати сформований Портфель (раніше — «Трейдинг. Мої Портфелі»), на сторінці «Вибрати Розпорядника» розміщено Long List iPA-Розпорядників, за допомогою якого можна вибрати найстабільнішу торгову стратегію (раніше — «Трейдинг. Вибрати Розпорядника»).
 4. Розділи «Мій профіль» та iBroker перенесені в меню Клієнта в Особистому Кабінеті.

Повідомляємо також про покращення у користуванні такими сервісами Компанії:

 • Тепер на графіку в торговельних звітах виокремлено кожну операцію, що відтепер дозволить точніше та швидше визначати динаміку зміни балансу та прибутку.
 • Додано можливість зручного вибору всіх торгових стратегій одного Розпорядника у Long List. Достатньо вибрати будь-яку торгову стратегію та у титулі блоку докладної інформації про iPA-Розпорядника натиснути на його Nickname — Long List буде автоматично відфільтрований та відображатиме лише торгові стратегії вибраного Розпорядника.

Тепер, коли структуру сайта оптимізовано з урахуванням подальшої інтеграції нових функціональних можливостей, інформуємо Вас про зміни й оновлення, заплановані на найближчий час:

 • Публікація результатів торгівлі Дилерського та Алгоритмічних Портфелів із метою ознайомлення.
 • Скасування платної активації додаткового фінансового інструмента iPA-Розпорядника. Отримати доступ до торгівлі за будь-якою валютною парою можна буде після виконання умов Practice Test.
 • Додання нового функціонала на рахунку «iPA-Інвестор», що дозволить наочно аналізувати динаміку прибутковості торгівлі iPA-Розпорядника після зупинення копіювання торгових сигналів. Це допоможе iPA-Інвестору своєчасно приймати рішення щодо відновлення копіювання торгових сигналів.
 • Оновлення дизайн-концепції розділу «Підтримка» та додання нових інструментів із можливістю створювати власні теми повідомлень.

Ми впевнені, що дані нововведення підвищать зручність і ефективність користування продуктами та послугами, а головне — сприятимуть Вам у досягненні бажаних результатів і фінансової стабільності.