Зареєструватися

Новини Компанії.

Підвищення якості аналізу торгових сигналів алгоритмами iPA-Технології
понеділок, 9 вересня 2019

Шановні Клієнти Компанії!

Повідомляємо вам, що протягом останніх 18 місяців фахівцями Компанії проводились комплексні роботи з покращення функціональності запланованого сервісу «Менеджер Портфелів». Отримані нами стабільні результати в частині оптимізації алгоритмів інтелектуального оброблення iPA-Технології забезпечили підвищення якості аналізу торгових сигналів iPA-Розпорядників, що транслюються на рахунки Processed.

Таким чином, тепер на рахунках Processed iPA-Розпорядників прибутковість збільшилась більш ніж на 15%, іншими словами, прибуткових торгових сигналів на цьому типі рахунків стало більше. Відповідно, ймовірність прибутку iPA-Інвесторами у разі копіювання торгових сигналів з рахунку Processed значно виросла.

Окрім цього, завдяки підвищенню результатів на рахунках Processed, iPA-Розпорядники, торгові сигнали яких і поступають в обробку спеціальними алгоритмами, тепер також можуть отримувати більше винагород за умови дотримання ними рекомендацій торгівлі за iPA-Технологією.

Компанія продовжує вести науково-дослідну діяльність, спрямовану на модернізацію та удосконалення роботи алгоритмів iPA-Технології, і в майбутньому представлятиме нові напрацювання у цій області, а також проводитиме планові оновлення, щоб сприяти нашим Клієнтам в отриманні прибутку та досягненні ними фінансової стабільності.

Торговий розклад на період з 24.12.2018 до 02.01.2019
п'ятниця, 21 грудня 2018

У зв’язку з новорічними та різдвяними святами на період з 24 грудня по 2 січня фінансовий ринок буде працювати відповідно до такого торгового розкладу:

24 грудня – закриття ринку о 18:00 за UTC;

25 грудня — ринок закритий;

26 грудня — відкриття ринку о 09:00 за UTC;

28 грудня — закриття ринку о 18:00 за UTC;

31 грудня – ринок закритий;

1 січня — ринок закритий;

2 січня — відкриття ринку о 09:00 за UTC.

Також просимо Вас взяти до уваги наступне: через малу ліквідність і підвищену волатильність ринку у цей період часу, можливі зміни торгових умов, збільшення спредів і часу оброблення ордерів, а також маржинальних вимог.

Зміни торгових умов
субота, 28 липня 2018

Повідомляємо, що на підставі вимог Комісії з цінних паперів і бірж Республіки Кіпр (CySEC) необхідно внести зміни у торгові умови, які надають Кіпрські інвестиційні компанії (CIF) із метою проведення клієнтами самостійних торгових операцій на фінансовому ринку.

Згідно з поточними нормами та вимогами нашої Компанії необхідно внести зміни у торгові умови Реальних рахунків. Відповідно до вищенаведеної вимоги регулятора, для цих типів рахунків розмір кредитного плеча тепер залежатиме від фінансового інструмента. Для основних фінансових інструментів (EUR/USD, GBP/USD, USD/CHF, USD/JPY, USD/CAD, AUD/USD, NZD/USD) за умовчанням буде встановлено кредитне плече не більше ніж 1:30 із урахуванням поточних торгових умов. Для додаткових фінансових інструментів розмір кредитного плеча становитиме 1:20.

На підставі вищезазначених оновлень ми прийняли рішення також внести зміни і у торгові умови для рахунку «iPA-Інвестор», що дозволить привести до єдиного стандарту торгові умови у частині використання кредитного плеча. Якщо раніше кредитне плече становило 1:50 для рахунків від 20 до 10 000 USD, то від моменту публікації цієї новини кредитне плече для рахунків «iPA-Інвестор» із обсягом коштів на балансі до 10 000 USD визначатиметься типом фінансового інструмента і становитиме:

  • 1:30 для основних фінансових інструментів;
  • 1:20 для додаткових фінансових інструментів.

Звертаємо увагу, що у зв’язку із внесенням змін у торгові умови для рахунків «iPA-Інвестор» дохідність, що публікується у Long List iPA-Розпорядників, розраховуватиметься із урахуванням кредитного плеча.

Стабільна робота Компанії — нові можливості Клієнтів
п'ятниця, 22 червня 2018

Спеціалістами компанії UBK Markets було проведено планові роботи з покращення функціональності існуючих сервісів з метою підвищення зручності використання продуктів та послуг нашими Клієнтами.

Тепер iPA-Інвестори можуть простіше та зручніше відстежувати стан своїх рахунків у Портфелі. Додану раніше можливість вибору відображення графіків за кожним рахунком «iPA-Інвестор» у Портфелі (графік прибутку у валюті депозиту або графік динаміки прибутковості торгівлі в пунктах) покращено завдяки впровадженню механізму збереження налаштувань під час переключення відображення. Таким чином, при переході на інші сторінки й розділи сайту, а також при виході з Особистого Кабінету, вибране Вами відображення графіка буде збережено та встановлено за замовчуванням. Для того щоб змінити спосіб відображення, Вам, як і раніше, потрібно натиснути на спеціальну кнопку в блоці з параметрами рахунку «iPA-Інвестор».

Інформаційно-довідковий ресурс UBK Markets info тепер представлено також в англійській мовній локалізації, що дозволяє Клієнтам Компанії з різних країн світу знайомитися з корисною інформацією про використання всіх наших продуктів та послуг. Поетапно ми будемо розширювати існуючу базу довідкових матеріалів і доповнювати її новими статтями, які значною мірою допоможуть Вам у роботі з сервісами UBK Markets.

Також ми оптимізували алгоритми інтелектуальної обробки торгових сигналів для рахунків Processed iPA-Розпорядників. Це дозволило підвищити точність прогнозування діяльності Розпорядників за умови виконання ними правил торгівлі за iPA-Технологією. Таким чином, ефективність покращених алгоритмів обробки, у порівнянні з попередніми, дозволяє підвищити стабільність отримання прибутку на рахунках Processed до 15%.

Додатково повідомляємо Вам, що запуск сервісу «Менеджер Портфелів» і надання можливості копіювання торгових сигналів Портфеля було перенесено у зв’язку з тим, що наразі Компанія веде активну діяльність у найбільш прогресивному напрямку — у сфері криптоіндустрії. Ми створюємо унікальні рішення на базі технології Блокчейн з метою надання нашим Клієнтам і Партнерам найбільш вигідних і перспективних способів отримання доходу.

Ми впевнені, що нові можливості допоможуть Вам ефективно використовувати сервіси та продукти Компанії для досягнення Вами стабільних фінансових результатів.

Роботу сервісів Компанії відновлено
п'ятниця, 5 січня 2018

Шановні Клієнти, повідомляємо Вам, що сьогодні, 05.01.2018 р., з 12:00 до 19:15 (UTC) тимчасово була відсутня можливість здійснювати торгові операції та користуватися сервісами Компанії через технічні неполадки, пов’язані з транслюванням некоректних котирувань одним із контрагентів Компанії. Нашими спеціалістами було вжито всіх заходів для усунення неполадок, що виникли, у найкоротший термін. На даний момент роботу всіх сервісів Компанії відновлено у повному обсязі. Ми вибачаємося за тимчасові незручності.