Зареєструватися

Новини Компанії.

Зміна умов отримання статусу iPA-Розпорядника та активації торгових інструментів
понеділок, 9 жовтня 2017

Пріоритетною складовою діяльності UBK Markets завжди було та залишається надання надійних та вигідних умов співпраці. Саме тому нашими фахівцями регулярно проводиться моніторинг якості, спрямований на підвищення ефективності роботи Клієнтів і Партнерів із продуктами та сервісами Компанії.

Під час одного з таких досліджень були отримані результати, на підставі яких ми вдосконалили поточні умови отримання статусу iPA-Розпорядника, а також механізм активації торгових інструментів. У зв’язку з цим ми призупиняємо платну активацію торгових інструментів рахунку «iPA-Розпорядник» і вводимо Practice Test для отримання Клієнтами статусу iPA-Розпорядника (нагадуємо, що раніше проведення торгових операцій на рахунку «iPA-Розпорядник» із використанням додаткових валютних пар було доступним після сплати внеску в розмірі 350 USD).

Practice Test — це комплекс спеціальних умов та правил, які необхідно виконати Клієнту для можливості ведення діяльності iPA-Розпорядника та активації кожного торгового інструмента. Виконання умов Practice Test дозволить нашим Клієнтам ствердитися у своїх здібностях торгувати на фінансовому ринку та вдосконалити існуючі навички для досягнення успіху, а Компанії в свою чергу — переконатися у можливостях взаємовигідної співпраці.

Для активації кожного торгового інструмента, а спочатку — отримання статусу iPA-Розпорядника, достатньо виконати наступні умови:

 • здійснити не менше ніж 75 операцій на Реальному рахунку «Classic» за вибраним Вами торговим інструментом, із яких 55 і більше мають бути прибутковими (оптимальне значення прибутку — від 100 до 150 пунктів за кожну операцію);
 • сумарний обсяг здійснених операцій на Реальному рахунку за вибраним торговим інструментом має становити не менше 5 лотів;
 • загальна сума зміни ціни у здійснених операціях на Реальному рахунку має становити не менше 8 000 пунктів за кожним торговим інструментом у будь-якому напрямку, незалежно від їхньої прибутковості чи збитковості.

Дані умови набувають чинності з 14.10.2017 р. Звертаємо Вашу увагу, що Клієнтам, які на момент запуску Practice Test вже відкрили рахунок «iPA-Розпорядник» та активували необхідні торгові інструменти, не має потреби проходити Practice Test і вони можуть проводити свою діяльність на підставі раніше отриманого статусу.

Ми впевнені, що ці зміни допоможуть iPA-Розпорядникам значно підвищити прибутковість торгових стратегій, що посприяє приверненню більшої уваги iPA-Інвесторів і позитивно вплине на розмір підсумкових винагород. Також саме якісні торгові сигнали будуть використовуватися системою у роботі Портфелів — нового продукту Компанії, доступ до якого буде надано зовсім скоро. Це дозволить iPA-Розпорядникам отримувати додатковий дохід за результатами копіювання їхніх торгових сигналів у Портфелі.

Як і раніше, всі ініційовані Компанією оновлення обумовлені прагненням удосконалювати існуючі продукти та сервіси для успішної роботи наших Клієнтів.

Отримати додаткову інформацію про використання вищезазначених нововведень Ви можете з матеріалів статей:

Планове оновлення системи — підготовчий етап запуску унікальних продуктів Компанії
субота, 2 вересня 2017

Компанія UBK Markets анонсує запуск нових інвестиційних продуктів — Дилерського й Алгоритмічних Портфелів. Зовсім скоро наші Клієнти зможуть вигідно використовувати всі переваги портфельного інвестування для реалізації своїх фінансових інтересів. Враховуючи глобальний характер даних нововведень, а також затрачені технічні ресурси на впровадження нових функціональних компонентів, було проведено планове оновлення, спрямоване на систематизацію подальших процесів. У зв’язку з цим повідомляємо про наступні зміни у структурі офіційного сайта Компанії:

 1. Розділ «Трейдинг» тепер повністю присвячено саме трейдингу: надається можливість відкривати Реальні торгові рахунки та рахунки «iPA-Розпорядник», а також інформація щодо їхнього поточного стану. Інструменти для вибору iPA-Розпорядника та розпоряджання Портфелем Менеджера перенесені до нового розділу «Розпорядники», а Long List Портфелів Менеджерів — до нового розділу «Портфелі».
 2. Створено розділ «Портфелі», в якому тепер зібрані Портфелі Менеджерів. Найближчим часом у даному розділі буде доступна можливість інвестування в Алгоритмічні Портфелі (формуються з рахунків Processed iPA-Розпорядників) і Дилерський Портфель (формується з рахунків Original iPA-Розпорядників). За результатами роботи Портфелів ті Розпорядники, чиї торгові сигнали відібрано та скопійовано у Портфель, зможуть отримувати гідні винагороди, а iPA-Інвестори — стабільний дохід.
 3. Створено розділ «Розпорядники», в якому на сторінці «Мої рахунки» відображено інформацію про рахунки iPA-Інвестора (раніше — «Трейдинг. Торгові рахунки»), на сторінці «Мої Розпорядники» надано інформацію про вибраних iPA-Розпорядників і можливість опублікувати сформований Портфель (раніше — «Трейдинг. Мої Портфелі»), на сторінці «Вибрати Розпорядника» розміщено Long List iPA-Розпорядників, за допомогою якого можна вибрати найстабільнішу торгову стратегію (раніше — «Трейдинг. Вибрати Розпорядника»).
 4. Розділи «Мій профіль» та iBroker перенесені в меню Клієнта в Особистому Кабінеті.

Повідомляємо також про покращення у користуванні такими сервісами Компанії:

 • Тепер на графіку в торговельних звітах виокремлено кожну операцію, що відтепер дозволить точніше та швидше визначати динаміку зміни балансу та прибутку.
 • Додано можливість зручного вибору всіх торгових стратегій одного Розпорядника у Long List. Достатньо вибрати будь-яку торгову стратегію та у титулі блоку докладної інформації про iPA-Розпорядника натиснути на його Nickname — Long List буде автоматично відфільтрований та відображатиме лише торгові стратегії вибраного Розпорядника.

Тепер, коли структуру сайта оптимізовано з урахуванням подальшої інтеграції нових функціональних можливостей, інформуємо Вас про зміни й оновлення, заплановані на найближчий час:

 • Публікація результатів торгівлі Дилерського та Алгоритмічних Портфелів із метою ознайомлення.
 • Скасування платної активації додаткового фінансового інструмента iPA-Розпорядника. Отримати доступ до торгівлі за будь-якою валютною парою можна буде після виконання умов Practice Test.
 • Додання нового функціонала на рахунку «iPA-Інвестор», що дозволить наочно аналізувати динаміку прибутковості торгівлі iPA-Розпорядника після зупинення копіювання торгових сигналів. Це допоможе iPA-Інвестору своєчасно приймати рішення щодо відновлення копіювання торгових сигналів.
 • Оновлення дизайн-концепції розділу «Підтримка» та додання нових інструментів із можливістю створювати власні теми повідомлень.

Ми впевнені, що дані нововведення підвищать зручність і ефективність користування продуктами та послугами, а головне — сприятимуть Вам у досягненні бажаних результатів і фінансової стабільності.

Вітаємо переможців Акції від Компанії!
субота, 12 серпня 2017

Сьогодні, 12 серпня 2017 року, ми повідомляємо про закінчення Акції від Компанії, що стартувала 16 січня 2017 року. Протягом усього періоду Акції ми постійно аналізували динаміку дохідності кожного Портфеля, палко співпереживали та разом із Вами раділи новим успіхам, що наближали Вас до рекордних позицій. Отримані підсумкові показники роботи десяти найуспішніших Менеджерів Портфелів стали беззаперечним підтвердженням ефективності прийнятих ними рішень щодо розпоряджання, що заслуговує на особливу увагу та гарантує отримання цінних подарунків.

Презентуємо Вашій увазі 10 Портфелів, Менеджери яких стали абсолютними переможцями Акції від Компанії:

 • ForexLive
 • SwiftTrade
 • PETR
 • Profitplus
 • RockStar273
 • Method
 • InvestLux
 • Classical
 • Tradetorg
 • KONSERVATIVNIY

Компанія UBK Markets щиро вітає переможців! Ми переконані, що ця перемога — початок нового етапу Вашої успішної фінансової діяльності. І задля того щоб усі наступні досягнення були ще більш високими, Ви отримуєте у подарунок ультрасучасний інструмент для роботи в будь-якій точці світу.

Нагадуємо, що за умовами Акції Ви маєте можливість самостійно вибрати свій подарунок — iPhone 7 Plus, Samsung Galaxy 7 або Lenovo Yoga.

Для цього протягом декількох днів з кожним переможцем зв'яжеться представник Компанії для визначення місця, часу та способу передачі подарунка, а також додаткового бонусу, про який дізнається лише переможець.
 

Також UBK Markets висловлює щиру вдячність усім учасникам Акції за виявлену активність, ентузіазм та довіру. Адже саме інтереси та побажання наших Клієнтів допомагають визначити пріоритетні напрями діяльності Компанії, а також дають чіткий орієнтир для вдосконалення існуючих продуктів і послуг.

Зовсім скоро для наших Клієнтів стануть доступними нові інвестиційні сервіси від Компанії, створені за час проведення Акції, які дозволять Клієнтам максимально вигідно використовувати нові рішення для отримання стабільного доходу.

Встигніть взяти участь в Акції — покажіть високий результат!
вівторок, 4 липня 2017

До завершення Акції від Компанії залишилося всього 38 днів, а це означає, що вже зовсім скоро будуть зафіксовані її фінальні результати та визначено лідерів. Уже 12.08.2017 р. ми опублікуємо новину, в якій презентуємо 10 Портфелів-переможців. Хочемо нагадати, що учасники, які увійшли до десятки найуспішніших Менеджерів Портфелів, отримають цінні подарунки, які вони зможуть вибрати самостійно. Для цього протягом доби після закінчення Акції з нашими переможцями зв’яжеться представник Компанії, щоб визначити місце, час і спосіб передачі вибраного подарунка.

Звертаємо Вашу увагу, що, приєднавшись до Акції зараз, кожний Менеджер Портфелів нарівні з іншими зможе використовувати всі можливості посісти перші позиції та стати переможцем.

За умовами Акції 10 найкращих Портфелів-переможців будуть визначені за підсумковим показником досягнутих результатів, розрахованим для кожного опублікованого Портфеля.

Формула розрахунку показника:   R = 0,7D + 0,3P

де D — дохідність (у %) за останні 30 торгових днів; P — отриманий від початку участі в Акції додатний прибуток (у грошах) опублікованого Портфеля; 0,7(D) і 0,3(P) — вагові коефіцієнти, визначені емпіричним шляхом із використанням експертних оцінок.

На сьогодні наші Менеджери Портфелів продовжують успішну діяльність й отримують стабільний прибуток, вкотре підтверджуючи наростаючий потенціал напряму діяльності «Менеджер Портфелів».

Презентуємо Вам 10 Портфелів, які на даний момент посідають лідируючі позиції:

 • ForexLive
 • IncomeProfit
 • Laedom12
 • 400012319
 • mashustik
 • Method
 • InvestLux
 • stabil
 • tisa80
 • viobel

Ставайте Менеджером Портфелів, беріть участь в Акції — та приєднуйтесь до лідерів просто зараз.

Поточні результати проведення Акції від Компанії
понеділок, 22 травня 2017

Минуло вже 4 місяці з моменту запуску Акції від Компанії. У зв’язку з цим ми вважаємо за необхідне ще раз відзначити стабільно наростаючий інтерес до Акції. Завдяки такій активності ми можемо об’єктивно оцінити великий потенціал напряму діяльності «Менеджер Портфелів».

Продовжуйте й надалі демонструвати ще більш ефективні результати — і найкращим Менеджерам Портфелів будуть вручені подарунки.

Нагадуємо, що за умовами Акції 10 найкращих Портфелів-переможців будуть визначені за підсумковим показником досягнутих результатів, розрахованим для кожного опублікованого Портфеля.

Формула розрахунку показника:   R = 0,7D + 0,3P

де D — дохідність (у %) за останні 30 торгових днів; P — отриманий від початку Акції додатний прибуток (у грошах) опублікованого Портфеля; 0,7(D) і 0,3(P) — вагові коефіцієнти, визначені емпіричним шляхом із використанням експертних оцінок.

Презентуємо Вам 10 Портфелів, які на даний момент посідають лідируючі позиції:

best 10
 • ForexLive
 • Method
 • IncomeProfit
 • Oberst
 • agat
 • InvestLux
 • ovmbest
 • stabil
 • Iken2102
 • andrsh

Звертаємо Вашу увагу, що Акція триває. Це означає, кожен iPA-Інвестор може стати успішним Менеджером Портфелів, опублікувавши свій Портфель у Long List.

Ставайте Менеджером Портфелів, беріть участь в Акції — та приєднуйтесь до лідерів просто зараз.