Зареєструватися

Способи введення та виведення коштів.

Ми чудово розуміємо величезну значущість зручності та надійності будь-яких грошових розрахунків із нашими Клієнтами. Ми доклали максимум зусиль,
щоб Ви могли легко вводити та виводити грошові кошти
з Вашого рахунку в найбільш зручний спосіб.

Maestro
Введення коштів

Послідовність дій

  1. В Особистому Кабінеті в розділі «Поповнити рахунок» виберіть варіант поповнення за допомогою сервісу ЕCommPay, натиснувши на кнопку «Вибрати».
  2. У вікні, що з’явилося, введіть бажану суму поповнення та натисніть «Продовжити», після чого впишіть усі необхідні реквізити Вашої картки на наступних кроках і підтвердьте платіж. Грошові кошти будуть перераховані на Ваш Основний рахунок в Особистому Кабінеті.

Умови проведення платежу

  1. Зарахування платежу на Ваш Основний рахунок відбувається миттєво.
  2. Комісія за здійснення платежу становить 2,50% від суми переказу, але не менше за 20,00 USD.

Важлива інформація

  1. Карткою Maestro можна поповнити рахунок в Особистому Кабінеті, зареєстрованому на ім’я власника цієї картки. Якщо реквізити власника картки не збігаються з реквізитами, зазначеними під час реєстрації Особистого Кабінету, грошовий переказ здійснено не буде і наша Компанія залишає за собою право повернути отримані кошти назад на картку, з якої їх було перераховано. Дана процедура може тривати до 24 днів.
  2. Якщо Ваша картка Maestro підключена до послуги MasterCard SecureCode, Ви також маєте ввести пароль, який використовується для оплати послуг через Інтернет.
Виведення коштів

Послідовність дій

Для зарахування коштів кошти на банківський рахунок, прив’язаний до картки Maestro, можна скористатися способом виведення за допомогою платіжної системи SWIFT.

Умови проведення платежу

  1. Термін зарахування платежу на Ваш банківський рахунок повністю залежить від Банку, який Ви вибрали, і зазвичай становить 1–3 робочі дні.
  2. Комісія за виконання однієї операції виведення коштів є фіксованою (тобто не залежить від суми виведення коштів) і становить 45,00 USD.

Важлива інформація

Компанія UBK Markets залишає за собою право задля безпеки проводити додаткові дії з ідентифікації особи Клієнта на підставі відомостей, які він зазначив у параметрах облікового запису, а також фотокопій/сканкопій підтвердних документів. Якщо внаслідок перевірки виявлено невідповідність реальних даних Клієнта тим, що зазначені в параметрах облікового запису, то може бути повністю або частково заблоковано доступ до роботи з реальними грошовими коштами.