Зареєструватися

Способи введення та виведення коштів.

Ми чудово розуміємо величезну значущість зручності та надійності будь-яких грошових розрахунків із нашими Клієнтами. Ми доклали максимум зусиль,
щоб Ви могли легко вводити та виводити грошові кошти
з Вашого рахунку в найбільш зручний спосіб.

WebMoney
Введення коштів

Послідовність дій

 1. В Особистому Кабінеті в розділі «Поповнити рахунок» виберіть варіант поповнення за допомогою WebMoney, натиснувши на кнопку «Вибрати».
 2. У вікні, що з’явилося, введіть бажану суму поповнення, після чого натисніть «Продовжити».
 3. Для продовження процедури оплати Ви маєте зазначити Ваш доларовий гаманець, з якого буде здійснюватись оплата, і, дотримуючись подальших інструкцій, виконайте платіж.

Умови проведення платежу

 1. Зарахування платежу на Ваш Основний рахунок в Особистому Кабінеті зазвичай відбувається миттєво, однак у платіжній системі можуть бути затримки. Грошові кошти будуть зараховані на даний рахунок одразу після того, як вони надійдуть на наш WMZ-гаманець.
 2. Комісія за здійснення платежу становить 0,80% від суми переказу, але не більше за 50,00 USD + додаткова комісія 2,50% (стягується банком-посередником).

Важлива інформація

Докладну інформацію про використання даної платіжної системи розміщено на сайті WebMoney:

Інструкція з реєстрації й активації.

Способи поповнення гаманця WebMoney та виведення коштів.

Проблеми з авторизацією, що виникають під час поповнення рахунку.

Виведення коштів

Послідовність дій

 1. В Особистому Кабінеті в розділі «Фінанси» на сторінці «Виведення коштів» виберіть спосіб виведення коштів за допомогою WebMoney, натиснувши на кнопку «Вибрати».
 2. У вікні, що з’явилося, введіть бажану суму списання та код протекції, після чого натисніть «Продовжити».
 3. Для продовження процедури списання Ви маєте зазначити SMS-код підтвердження платежу, автоматично згенерований системою. У результаті буде сформована заявка на виведення коштів.

Умови проведення платежу

 1. Зарахування платежу на Ваш гаманець WebMoney здійснюється протягом 1 робочого дня з моменту формування заявки на виведення коштів.
 2. Комісія за здійснення платежу становить 0,80% від суми переказу, але не більше за 50,00 USD.

Важлива інформація

 1. Виведення коштів на гаманець WebMoney здійснюється для таких типів WM-атестатів:
  • початковий атестат;
  • персональний атестат.

  Докладна інформація про типи WM-атестатів і способи їхнього отримання:

  Основні типи атестатів   |   Як отримати атестат

 2. Компанія UBK Markets залишає за собою право задля безпеки проводити додаткові дії з ідентифікації особи Клієнта на підставі відомостей, які він зазначив у параметрах облікового запису, а також фотокопій/сканкопій підтвердних документів. Якщо внаслідок перевірки виявлено невідповідність реальних даних Клієнта тим, що зазначені в параметрах облікового запису, то може бути повністю або частково заблоковано доступ до роботи з реальними грошовими коштами.